Join the Battle - Be The Best Player
Please Register On RespecTMu Forum
Server Offline!! Emblema2

Join the Battle - Be The Best Player
Please Register On RespecTMu Forum
Server Offline!! Emblema2

Join the Battle - Be The Best Player
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryRespecTMuLatest imagesSearchRegisterLog in
Vote for us every 12 hours
Respect Forum and Game Rules
RespecTMu

 

 Server Offline!!

Go down 
+3
Taurus
adriano4u
Astral
7 posters
AuthorMessage
Astral
Moderator
Moderator
Astral


Male
Age : 34
Number of posts : 270
Reputation : 0

Server Offline!! Empty
PostSubject: Server Offline!!   Server Offline!! Icon_minitimeSun Aug 07, 2011 8:32 am

Salutare Tuturor!

Imi pare rau ca trebuie sa spun asta dar RespecTMu s-a inchis definitiv!
Multumim tuturor care ati stat cu noi!


Forumul deocamdata ramane ON!
Multumum pentru intelegere, ne pare bine ca ne-am putut juca alaturi de voi!


Cu respect, RespecTMu Team!
Back to top Go down
adriano4u
JuniOr
JuniOr
adriano4u


Male
Age : 30
Number of posts : 12
Reputation : 0

Server Offline!! Empty
PostSubject: Re: Server Offline!!   Server Offline!! Icon_minitimeMon Aug 08, 2011 3:39 am

Mda..Ma asteptam la asta,a fost un server prea frumos sa dureze...mi-a parut bine..W!z@rd!
Back to top Go down
Taurus
Head Admin
Head Admin
Taurus


Male
Age : 48
Number of posts : 371
Reputation : 36

Server Offline!! Empty
PostSubject: Re: Server Offline!!   Server Offline!! Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 9:28 am

adriano4u wrote:
Mda..Ma asteptam la asta,a fost un server prea frumos sa dureze...mi-a parut bine..W!z@rd!

De obicei lucrurile frumoase dureaza putin, ma bucur ca v-am avut alaturi si la bine si la greu, va multumesc celor care au fost intr-adevar alaturi de noi si cu sufletul atunci cand am avut nevoie de ei au fost acolo. Nu imi pare rau decat pentru faptul ca nu mai pot tine serverul Online cu ce versiune vreau pentru ca nu mai primesc updateuri de la echipa de coderi.

A fost frumos cat a durat, putin dar frumos si sper ca aceeasi parere o impartasiti si voi. Va doresc tuturor tot binele din lume, sa fiti cuminti si sa respectuosi cel putin asa cum ati fost pe acest server. Sper ca atat cat a durat v-ati simtit bine aici la noi si daca meritam macar un multumesc sau un cuvant de apreciere din partea voastra, fiti liberi si postati aici in acest topic.

Din partea echipei RespecTMu va urez multa bafta si nu uitati :
FAIR PLAY and PLAY FAIR !

RespecTMu Server Offline !
Back to top Go down
http://respectmu.eu
micutza
Ultimate Member
Ultimate Member
micutza


Female
Age : 38
Number of posts : 913
Reputation : 12

Server Offline!! Empty
PostSubject: Re: Server Offline!!   Server Offline!! Icon_minitimeWed Aug 17, 2011 6:36 am

Da, cat a fost a fost frumos, shi mie imi pare rau ca s-a inchis server-ul, dar poate cine shtie, ne mai vedem pe undeva. Pot sa spun ca a fost singurul server unde m-am simtzit excelent, cu oameni de treaba, cu care ai ce vorbi, o comunitate mica, dar de nota 10. Iar tzie Taurus, ce sa-tzi spun, ma bucur ca ai tzinut srv asta minunat shi ma bucur ca am avut onoarea sa fiu alaturi de voi. Daca vreodata o sa mai deschizi vreun srv de mu, sunt prima :)) Felicitari pentru treaba facuta shi pentru toate eforturile pe care le-ai depus pentru ca acest srv sa fie pe placul tuturor.
Ne mai auzim! thankyou
Back to top Go down
http://www.resursadefun.ro/semeni-cu-mine.htm
Adanya
n00bZ0r
n00bZ0r
Adanya


Female
Age : 43
Number of posts : 2
Reputation : 0

Server Offline!! Empty
PostSubject: Re: Server Offline!!   Server Offline!! Icon_minitimeThu Aug 18, 2011 1:59 am

Buna tuturor ! Taurus meriti si laudele si multumirile mele chiar daca am plecat de multa vreme de pe serv . A fost o vreme cand m-am simtit minunat aici , ceea ce nu pot uita :)
Multumiri colegilor cu care am avut placerea sa joc . Tuturor va doresc cam tot ce imi doresc si mie !
Back to top Go down
sunnyo
Senior Member
Senior Member
sunnyo


Male
Age : 34
Number of posts : 433
Reputation : 1

Server Offline!! Empty
PostSubject: Re: Server Offline!!   Server Offline!! Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 1:21 pm

............................. thankyou ...............................











VA PUPA sunnyo ...:)):))

bft all .... siiii Respect
Back to top Go down
Crystyan
n00bZ0r
n00bZ0r
Crystyan


Male
Age : 36
Number of posts : 2
Reputation : 0

Server Offline!! Empty
PostSubject: Re: Server Offline!!   Server Offline!! Icon_minitimeFri Aug 26, 2011 7:31 am

Buna tuturor,
Intr-adevar a fost cel mai frumos server pe care am jucat vreodata si locul unde am cunoscut oameni super de treaba cu care am avut ce discuta. Nu voi uita asta niciodata.
Toate cele bune si mult noroc in continuare.
Poate ne mai intalnim pe vreun alt server.
Back to top Go down
adriano4u
JuniOr
JuniOr
adriano4u


Male
Age : 30
Number of posts : 12
Reputation : 0

Server Offline!! Empty
PostSubject: Re: Server Offline!!   Server Offline!! Icon_minitimeSat Aug 27, 2011 6:30 pm

Nu stiu daca e bine dar asta e doar o parere..haideti sa ne intalnim toti pe alt srv,facem un Guild si il asteptam pe Taurus Guild Master....Ce ziceti?
Back to top Go down
Crystyan
n00bZ0r
n00bZ0r
Crystyan


Male
Age : 36
Number of posts : 2
Reputation : 0

Server Offline!! Empty
PostSubject: Re: Server Offline!!   Server Offline!! Icon_minitimeMon Aug 29, 2011 3:36 am

Ar fi frumos sa ne intalnim pe un alt server cu totii.
Toate cele bune
Back to top Go down
Taurus
Head Admin
Head Admin
Taurus


Male
Age : 48
Number of posts : 371
Reputation : 36

Server Offline!! Empty
PostSubject: Re: Server Offline!!   Server Offline!! Icon_minitimeFri Jan 04, 2013 3:56 am

La Multi Ani tuturor si in special celor care au jucat, care cunosc serverul si istoria acestui server si nu in ultimul rand acelor fani adevarati care au sustinut cu tot sufletul acest minunat proiect care s-a numit : RespecTMu. Nu am apucat sa le multumesc indeajuns si nici nu cred ca as putea sa o fac vreodata pentru ca indiferent cat de mult le-as multumi nu ar fi de-ajuns. Nu stiu daca am dezamagit vreodata pe cei care au jucat aici iar daca s-a si intamplat asta, am incercat intotdeauna sa ma revansez intr-un fel sau altul.

O etapa nu de mult "apusa" s-a incheiat pentru acest server si o noua era probabil ca va reincepe pentru RespecTMu, iar da se va intampla asta voi avea nevoie si de sprijinul vostru, sprijinul acelor fani adevarati de care vorbeam mai sus.

Se poate ca in viitorul nu foarte indepartat acest proiect : RespecTMu sa reinvie si asta numai cu ajutorul vostru. Daca m-as mai hotari sa redeschid serverul, atunci ar fi un server dedicat la o firma de hosting, platit si cu server files profesionale, adica cumparate. Puse cap la cap, ar fi un cost lunar intre 50 si 75 de euro. O sa mai revin cu noi informatii cat mai curand. Astept parerile voastre in noul topic care se afla pe acest forum : |REDESCHIDERE SERVER|
Back to top Go down
http://respectmu.eu
Sponsored content





Server Offline!! Empty
PostSubject: Re: Server Offline!!   Server Offline!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Server Offline!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Server Offline...
» server on sau off?
» Server Problems!!!
» Disconected From The Server
» REDESCHIDERE SERVER

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Join the Battle - Be The Best Player :: Announcements :: RespecTMu Server News-
Jump to: